Bet365 stávková kancelária

Bookmaker Bet365 pripravil zaujímavú akciu pre používateľov kasína. Každý deň môžete hrať nové sloty a získať veľké výhry. A navyše motivovať hráčov, stávkovateľ bude účtovať bezplatné spiny. Vďaka nim môžete získať ešte viac výhier v týchto slotoch. Máte záujem? Prečítajte si podmienky akcie čo najskôr, aby ste mohli začať hrať dnes.

Kto môže očakávať odmenu? Všetci aktívni používatelia Bet365 sa môžu zúčastniť kampane. Sázková kancelária neukladá účastníkom žiadne ďalšie podmienky.

Kedy sa uskutočňuje propagácia? Povýšenie je platné od 6:00 do 20:00 (GMT) 6. mája 2018 a každý druhý deň od 00:00 (Greenwich Mean Time).

Ako sa stať účastníkom akcie? Aby to používateľ mohol urobiť, mal by splniť jednoduchú podmienku: vložiť do hracího dňa viac ako 200 EUR (alebo ekvivalent tejto sumy v inej mene) do určeného slotu. Potom bude používateľovi pripísaný vstupenka na vstup do hry s určeným počtom otočení. Počet vstupeniek, ktoré môže používateľ získať počas Bet365 akcie propagácie, nie je obmedzený.

Ako už bolo uvedené, hráči každý deň čakajú na nové reklamné priestory:

Denná hra
26. apríla horúca linka
28. apríl Aloha
30. apríla Twin Spin Deluxe
2. máj Starburst
4. mája Joker Pro
6. máj Finn a Swirly Spin
Koľko otočení hráčov dostane? Keď obdržíte Bet365 lístok, hráč čaká na určitý počet voľných otočení. Toto bude náhodné číslo až 100 spinov. Použite ich v akčnej hre dňa. Výhry získané z takýchto striedaní sa musia vyhrať v 25-násobku sumy do 30 dní.

Viac informácií o akcii na webovej stránke Bet365.